Online Ücretsiz Fransızca Eğitimi

Eğitime giriş bilgilerine sahip olmak için bu formu eksiksiz doldurun. Mail adresinizi ve telefon numaranızı doğru yazdığınızdan emin olun. Giriş bilgilerinizi size mail ile yollayacağız, mail üzerinde bir sorun olursa Whatsapp uygulaması üzerinden giriş bilgilerinizi alacaksınız.
fr öğreniyorum logo kare 2020

Ücretsiz Fransızca Eğitimine Kayıt

Ücretsiz Fransızca Eğitimi

Kapsamlı online eğitimlerimizin bazı bölümlerinin sizlere tamamen ücretsiz sunulduğu bu eğitimde Fransızca ‘nın en alt seviyelerindeki konuları, egzersizleri, PDF dökümanlarını ve canlı yaptığımız egzersiz videolarını bulabileceksiniz. Online ücretsiz Fransızca eğitimi sayesinde Fransızca ‘nın temel konularını öğreneceksiniz ve kapsamlı eğitimlerimizin nasıl olduğu hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

ücretsiz fransızca eğitimi uluhan aral

Fransızca öğrenmeye zamanı olmayanlar ve evinden yeni bir dil öğrenmek isteyenler için kurduğumuz online fransızca kursu ve eğitimleri sayesinde istediğiniz zaman, istediğiniz yerde Fransızca’nızı geliştirebileceksiniz. Kapsamlı eğitimlerimizden herhangi birine kayıt olduğunuzda Akademiye giriş hakkına sahip oluyorsunuz, böylelikle Fransızca öğretmenlerinize istediğiniz zaman soru sorup cevap bulabiliyorsunuz !